sty 04 2021

Prawidłowa moc klimatyzacji

Jesteś na etapie zbierania ofert na montaż klimatyzacji, ale nie wiesz jaką wybrać jej moc? Wybrać tę o najniższej mocy bo jest najtańsza? A może droższą ale o dużej mocy?

sty  04  2021
Więcej
gru 27 2020
Klimatyzacja designerska

Klimatyzacja, efektywna czy efektowna?

Do niedawna klimatyzacja miała spełniać jedną podstawową funkcję, miała chłodzić! Od współczesnych urządzeń wymaga się czegoś więcej niż chłodzenia, przyszli użytkownicy coraz częściej wśród cech wyboru uwzględniają dodatkowe funkcje takie jak: sterowanie za pomocą smartfona czy komputera, dodatkowe filtry czy jonizacja powietrza. Jednak czy na tych cechach się kończy? Czy oznacza to, że wygląd klimatyzacji nadal ogranicza się do wielkiego białego pudła wiszącego na ścianie!?

gru  27  2020
Więcej
gru 27 2020
Rodzaje klimatyzacji

Jaką klimatyzację wybrać?

Jeżeli czytasz ten artykuł to zapewne rozważasz zakup i montaż klimatyzacji oraz zdajesz sobie sprawę, że w wielu miejscach na świecie stanowi ona podstawowy element wyposażenia biura, lokalu, domu czy mieszkania, a rosnący trend obserwujemy również w Polsce. Trend ten jest efektem coraz wyższych temperatur powietrza nad Wisłą oraz tego, że jesteśmy przyzwyczajeni do pracy w klimatyzowanych pomieszczeniach oraz środków transportu wyposażonych w klimatyzację. Jeżeli także Ty stajesz przed jej wyborem, to postaramy się Tobie ułatwić wybór.

gru  27  2020
Więcej